Název eshopu

adresa eshopu

ÚvodPrázdná kategorieKarta TNK - 3 měsíce (Polsko)

Karta TNK - 3 měsíce (Polsko)

 • Kód položky: SRK006
  Dnes dopravné zdarma
  Dále v kategorii:Prázdná kategorie
  Dodací lhůta (dny) Skladem > 5 ks kdy zboží dostanu?
  Do i-peněženky: 5 Kč
  Naše nová cena
  510 Kč včetně DPH
  karta 1 5 dnů80 Kč

   

  sssssssssssssss cccccccccccc ddddd cccccccccc

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Aenean in tempor lectus. Aliquam non scelerisque nunc. Duis ullamcorper gravida tellus, et mollis arcu imperdiet quis. Proin vehicula sodales justo eu pellentesque. Nulla semper vehicula porta. Suspendisse a nulla at nisl rhoncus dictum. Sed adipiscing massa nec nisl vulputate placerat. Duis a tristique turpis. Proin pretium feugiat leo quis tincidunt. Cras pulvinar libero et lacus iaculis iaculis. Morbi fermentum, massa vel ullamcorper condimentum, lacus lectus varius ante, vitae adipiscing sapien eros in libero. Vestibulum dignissim mi sit amet magna gravida aliquam. Sed id elit vitae nisi pretium consequat at rhoncus velit. Pellentesque magna velit, adipiscing vitae placerat a, molestie eu massa. Proin blandit, nibh at pretium aliquam, lectus lorem ornare velit, vitae imperdiet velit risus quis lectus.

   

   

  Karta TNK - 3 měsíce (Polsko) nemá dosud žádné hodnocení. Napsat vlastní hodnocení
   
  Novinky v eshopu

  Co je Lorem Ipsum? 

  Lorem Ipsum je demonstrativní výplňový text používaný v tiskařském a knihařském průmyslu. Lorem Ipsum je považováno za standard v této oblasti už od začátku 16. století, kdy dnes neznámý tiskař vzal kusy textu a na jejich základě vytvořil speciální vzorovou knihu. Jeho odkaz nevydržel pouze pět století, on přežil i nástup elektronické sazby v podstatě beze změny. Nejvíce popularizováno bylo Lorem Ipsum v šedesátých letech 20. století, kdy byly vydávány speciální vzorníky s jeho pasážemi a později pak díky počítačovým DTP programům jako Aldus PageMaker.

  Proč ho používáme?

  Je obecně známou věcí, že člověk bývá při zkoumání grafického návrhu rozptylován okolním textem, pokud mu dává nějaký smysl. Úkolem Lorem Ipsum je pak nahradit klasický smysluplný text vhodnou bezvýznamovou alternativou s relativně běžným rozložením slov. To jej dělá narozdíl od opakujícího se "Tady bude text. Tady bude text..." mnohem více čitelnějším. V dnešní době je Lorem Ipsum používáno spoustou DTP balíků a webových editorů coby výchozí model výplňového textu. Ostatně si zkuste zadat frázi "lorem ipsum" do vyhledavače a sami uvidíte. Během let se objevily různé varianty a odvozeniny od klasického Lorem Ipsum, někdy náhodou, někdy účelně (např. pro pobavení čtenáře).

  Odkud pochází?

  Navzdory všeobecnému přesvědčení Lorem Ipsum není náhodný text. Jeho původ má kořeny v klasické latinské literatuře z roku 45 před Kristem, což znamená, že je více jak 2000 let staré. Richard McClintock, profesor latiny na univerzitě Hampden-Sydney stát Virginia, který se zabýval téměř neznámými latinskými slovy, odhalil prapůvod slova consectetur z pasáže Lorem Ipsum. Nejstarším dílem, v němž se pasáže Lorem Ipsum používají, je Cicerova kniha z roku 45 před Kristem s názvem "De Finibus Bonurum et Malorum" (O koncích dobra a zla), konkrétně jde pak o kapitoly 1.10.32 a 1.10.33. Tato kniha byla nejvíce známá v době renesance, jelikož pojednávala o etice. Úvodní řádky Lorem Ipsum, "Lorem ipsum dolor sit amet...", pocházejí z kapitoly 1.10.32 z uvedené knihy.

  Klasické pasáže Lorem Ipsum z 16. století jsou reprodukovány níže. Kapitoly 1.10.32 a 1.10.33 z "De Finibus Bonorum et Malorum" od Cicera najdete v původní podobě doplněné o anglický překlad z roku 1914 od H. Rackhama.

  Previous
  Next

  Zajímavé slevy

  1 000 Kč s DPH

  BOTY puma... kód: BOT1

  BOTY puma

  1 290 Kč s DPH
  ukázat všechny slevy
  Nově zařazeno

  trubka... kód: cbu

  trubka

  100 Kč s DPH

  CA modul T-Rex... kód: SRK040

  2 400 Kč s DPH
  ukázat všechny nově zařazené položky
  Poslední recenze

  položka s výběrem

  položka s výběrem
  hhjh
  19.08.2016 10:02
  dfjiodfidom

  Položk s váhou 50kg

  Položk s váhou 50kg
  yxcxvxvxcv
  28.01.2014 15:35
  yxcxycxyc

  Položk s váhou 50kg

  Položk s váhou 50kg
  Radka
  28.01.2014 14:44
  zkouška
  Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies